Jdi na obsah Jdi na menu
 


ZATÍM JEN NA ZKUŠENOU PRO AKTUÁLNÍ POKEC

Jestli-že máte zájem si mezi sebou pokecat live, tak teď je ta pravá chvíle.

  Zkusil jsem jinou verzi chatu od jiného poskytovatele, výhodou je možnost opětovného vrácení i po neplánovaném  opuštění  místnosti. U předchozí verze to bylo možné jen pod novým nickem , nebo počkat cca 45 min. a pak jste mohli zpět, kdežto tato verze umožňuje okamžitý návrat pod stejným nickem, jen se musíte opět znovu přihlásit.

ČTĚTE, ČTĚTE

Pro vstup je potřeba po kliknutí na odkaz chatu, v nově otevřeném okně, nemusíte již dávat otevřít v novém okně, vyplnit přihlášení do chatu.Jestliže máte nick složený z více slov,nepoužívejte mezerník(nahradte tečkou, nebo pomlkou) ani diakritiku.Vyplňte jen první pole a klikněte na login pod ním. Nic víc nevyplňujte, žádný druhý nick ani heslo, není potřebná ani žádná registrace.

Při návštěvě je nutno si uvědomit že chat nenahrazuje a ani nijak nemíní konkurovat diskuzi na Amaterském kováři, ani Uměleckému kovářství na Lidé.cz.

Taktéž veškeré užitečné odkazy i rady, které by měli být uchovány a být nápomocny i pro ostatní ,je třeba nadále vkládat do diskuzí  pro jejich zachování.

Přihlašujte se prosím nickem takovým jaký užíváte i v diskuzích, ostatní pravidla snad není nutno uvádět, a že slušnost ja na prvním místě nebudu ani rozebírat :-)) .

Nevím jestli není pro správné fungování mít potřeba tak jako pro prohlížení obrázků na e-stránkách nainstalováno IE 8 (neověřeno)

Mějte pochopení pro neduhy, ale je to to co lze na webu volně stáhnout a nainstalovat na stránky. Nechám chat zpuštěný na zkoušku, podle zájmu a  také  funkčnosti uvidím co dál.Pro usnadnění je ve spod tohoto uvítacího okna  zmínka zda v místnosti někdo je nebo ne.

Zde je první český kovářský live CHAT

Přeji příjemnou zábavu.